גמילה מחיתולים

חושבים לגמול את הילד מחיתולים? ניסיתם לגמול מחיתולים ולא הצלחתם? הגיע הגיל ואינכם יודעים מאיפה להתחיל את התהליך? הגעתם למקום הנכון!
מרכז לובאס בארה"ב פיתוח שיטה לגמילה מחיתולים ע"פ גישת ניתוח התנהגות אותה אימצנו במרכז לובאס ישראל והתאמנו למנטליות הישראלית ולילדינו הצברים.
השיטה לגמילה מחיתולים עבדה כבר עם עשרות אולי מאות ילדים ביותר מ- 20 השנים האחרונות. הגמילה מחיתולים הועברה גם עם ילדים בתיפקוד רגיל וגם עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי בכל מיני רמות תיפקוד. מצאנו שהצלחת הגמילה אינה תלויה בכמה הילד חכם או מפותח בתחומים אחרים. כל ילד לגופו. תרתי משמע.
שיטת הגמילה מחיתולים שלנו מאד מדוייקת ומכוונת, כמו בניתוח התנהגות, ולילד אין אחריה פספוסים בלתי נגמרים שמתסכלים אותו ואותנו.
הגמילה המשמעותית מתרחשת ביומיים, ואחריה נבנית תוכנית המשך לשימור ההישגים של הילד עד מעבר ליוזמה ולגמילה בלילה.
שיטת הגמילה מחיתולים שלנו בנויה על הרעיון של הארכת הזמן שהילד יבש מחוץ לשירותים וקיצור הזמן שהילד יושב בשירותים. כלומר, כל זמן שהוא מחוץ לשירותים הוא יבש, ומיד כשהוא נכנס לשירותים הוא משחרר את השריר המתאפק.
שיטת הגמילה מחיתולים, כמו כל הגישה הטיפולית שלנו, בנויה על לימוד דרך הצלחות ודרך מתן חיזוקים על הצלחות, לאחר שמזמנים הצלחות כאלו. כך, במקום שהילד יחווה כישלונות ואנחנו נחווה אותם ביחד איתו – הוא חווה הצלחות.
לפנייה להנחיה לגמילה מחיתולים ניתן להתקשר לנעמה לוי – מנתחת ההתנהגות המנוסה שלנו:
054-584-0466
הגמילה בהנחייתה נעשית ביומיים מרוכזים ואינטנסיבים, שבסיומם נבנית תוכנית המשך לפי הישגי הילד.